Rayscreen® verkoop productie kwaliteit door Calcutta Sleidinge België

Geen vorige

Afdeling die u wilt contacteren:

Bedrijf*:

Land:

Postcode & gemeente:

Straat & nummer:

Dhr/Mevr*:

       

Naam*:

Voornaam:

Telefoonnummer:

Faxnummer:

e-mail*:

Functie:

Vraag of opmerkingen:

 
 
 
Volgende
Geen vorige Volgende
Geen vorige Volgende
Vorige

Algemeen directeur

Philippe Hugo

T : +32 9 3573795

F : +32 9 3576813

p.hugo@calcutta.be

Verkoopsdirecteur

Nathan Leroy

T : +32 9 3573795

F : +32 9 3576813

n.leroy@calcutta.be

Productiedirecteur

Stephan Sauer

T : +32 9 3585212

F : +32 9 3585219

s.sauer@calcutta.be

Aankoop

Pascal Scheldeman

T : +32 9 3585212

F : +32 9 3585219

p.scheldeman@calcutta.be

Kwaliteitscontrole

Carine Thienpont

T : +32 9 3585218

F : +32 9 3585219

c.thienpont@calcutta.be

Design &
ontwikkeling

Mariette Ryckaert

T : +32 9 3573642

F : +32 9 3576813

m.ryckaert@calcutta.be

Onderzoek &
ontwikkeling

Pascal Scheldeman

T : +32 9 3585212

F : +32 9 3585219

p.scheldeman@calcutta.be
Volgende
Vorige Volgende
Vorige Volgende
Vorige Volgende
Vorige Geen volgende
Geen volgende Geen volgende